Geofun - hra, co svět neviděl

GEOFUN je propracovaná mobilní aplikace pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, která provede zájemce zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu. Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly, které průvodce během hry sdělí. Průvodcem je vždy někdo místní, který dané město či region výborně zná a dobře poradí.

Jak postupovat? Vezměte svůj chytrý telefon s operačními systémem Android nebo iOS a zdarma si stáhněte aplikaci GEOFUN z příslušného obchodu (Obchod Play, AppStore). Po instalaci a rychlé registraci se ve výčtu geosrand (úkolů) objeví hra pojmenovaná Moravskotřebovská princezna. Tu si stáhněte do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací na místo startu hry, tedy před Městské muzeum. Zde aplikace na základě vašich GPS souřadnic pozná, že jste na správném místě, a celé dobrodružství může začít.

Průvodce pro Moravskou Třebovou je princezna Hereret. Dále je do hry zapojen renesanční zámek, Křížový vrch, náměstí T.G. Masaryka, rozhledna Pastýřka, Brána času a i nedaleké Hřebečské důlní stezky.

Samozřejmostí jsou nejrůznější odměny, žebříčky a soutěžení všech, kteří jsou do hry zapojení.

Podrobnější informace naleznete zde: www.geofun.cz

Vytvořeno 1.4.2014 10:32:32 - aktualizováno 1.4.2014 10:42:01 | přečteno 3507x | ernest