Závod 6 hodin v Moravské Třebové

logogeo
Pořadatel: Ostatní
Místo konání: Různé
Datum konání: 21.5.2022 od 10:00 hodin
Typ akce: Sport

Podrobný popis:

Závod „6 hodin v Moravské Třebové“

Vyznavači geocachingu z Moravské Třebové, Velkých Opatovic a Litovle pořádají v sobotu 21.5. 2022 geocachingový závod, během kterého mají účastníci nalézt až 60 keší (schránek) ukrytých na katastru města. Závod je určen nejen hráčům geocachingu, ale i ostatním zájemcům, kteří by rádi zkusili tuto hru. Závodit lze ve třech kategoriích – jednotlivci, týmy a rodinné týmy. Prezence je od 9:30 na nádvoří zámku v Moravské Třebové, start závodu v 10:00. Pořadatelé budou přítomni po celou dobu trvání akce, takže lze startovat a vyzkoušet si část závodu i později. Konec závodu je v 16:00, avšak od 15:30 do 17:30 se můžete zúčastnit setkání (tzv. event) s těmi, kteří závodit nemohli či nechtěli. Součástí eventu jsou hry a soutěže pro rodiče i děti. Vyhlášení vítězů závodu je v 17:00.

Pro účast v závodě nemusíte být registrovaným hráčem geocachingu, stačí vzít si chytrý telefon s čtečkou QR kódu kvůli potvrzení nálezu keše. Neumíte-li pracovat s mapou a navigací v telefonu, lze si vyžádat na startu papírovou mapu, pořadatelé vám poradí. Není nutné nalézt všechny keše, pokud nechcete zvítězit, ale hru si jen vyzkoušet.

Závod bude za každého počasí. Registrovaní hráči se hlásí na webové stránce geocachingu (event GC8ZECB), ostatní závodníci mailem na mtlhvls@gmail.com. Další informace na https://www.kudyznudy.cz/akce/geozavod-6-hodin-v-moravske-trebove.