Rozmarné léto - Tančíček Adušiadáši, Bomberos - hasičská dílna, Námořnická pohádka, Kašpárek v rohlíku

Rozmarne leto 2022 bannery FB 1575x700
Pořadatel: Zámek Moravská Třebová
Místo konání: Zámek
Datum konání: 25.6.2022 od 15:00 hodin
Typ akce: Akce pro rodiče s dětmi

Podrobný popis:

ROZMARNÉ LÉTO
22.–25. 6. na nádvoří zámku
Festival cirkusových a pouličních divadel na nádvoří zámku a v šapitó

sobota 25. 6. od 15:00 Dětské cirkusové odpoledne: Tančíček Adušiadáši, Bomberos - hasičská dílna, Námořnická pohádka, Kašpárek v rohlíku
Pořádají KSMT. Bližší informace o představeních a vstupném na www. ksmt.cz


Tančíček Adušiadáši, Bomberos - hasičská dílna

Vloni řádili v šapitó jako blázniví kuchtíci. Máme je tu letos znovu! Tentokrát jako hasiče! 
Bomberos: Trénink. Děti si zažijí akční trénink. Bomberos hasič děti aktivně provede úskalími příprav na hašení. Naučíte se jíst rohlíky, skákat přes hadici, sestupovat po žebříku, vrhat vodní bomby na cíl, pohybovat se v zakouřeném prostředí, přetahovat se o hadici a volat o pomoc. Nebude chybět i pěna, proto doporučujeme přibalit náhradní oblečení.

Námořnická pohádka 
Klaunici Olinu jsme tu ve Třebové měli už několikrát. Tentokrát přijede s manželem Hubertem. Oba zakotvili v manželském přístavu, ale touha po dobrodružství odnáší Hubertovy myšlenky daleko za obzor. A tak Hubert s Olinou vyplují na dalekou plavbu, aby našli ten nejvzácnější poklad… čeká vás klaunérie, do které se zapojí i diváci. 


Kašpárek v rohlíku
Jistě vám nemusíme představovat nejlepší bejbypankovou kapelu ve vesmíru. Populární hudebně-kabaretní projekt party hudebníků a divadelníků vystoupí poprvé v Moravské Třebové a uzavře tak přepychové odpoledne! To bude jízda! Po celou dobu odpoledního programu nebudou chybět tvůrčí výtvarné dílničky, škola žonglování a malování na obličej. Prostě odpoledne naplněné smíchem, úžasem a hudbou.