Rozmarné léto - Dětské cirkusové odpoledne

motyli-svet-001MTZ.jpg
Pořadatel: Organizace KSMT
Místo konání: Zámek - nádvoří
Datum konání: 17.6.2023 od 15:00 hodin
Typ akce: Festival

Podrobný popis:

Dětské cirkusové odpoledne

So 17. 6. /15:00/ nádvoří zámku

vstupné 130 Kč děti, 250 Kč dospělí, 500 Kč rodinné

Přijďte se naladit na léto na nádvoří zámku. Program si užijí děti i jejich dospělý doprovod. Přineseme vám akrobatické, loutkářské i klaunské představení, které vám vykouzlí úsměv na tváři a zařídí pohodu (nejen) po celé odpoledne, ale nastartuje vás do letní pohody.

Motýlí svět - Cirkus trochu jinak /15:00/

Novocirkusové představení s prvky závěsné akrobacie, které je bránou do miniaturního světa, kde i jablko ožije a kde umění létat je krásnou skutečností. Křehkost, svoboda a nekonečný svět fantazie. Představení pro malé děti i velké děti, tedy dospělé. Mikrokosmos hmyzu je zrychlenou analogií světa dvojnožců, tedy nás, lidí. Každý zakuklenec, housenka a motýl sehrává svou důležitou roli v utváření celkové rovnováhy.

Z tajného deníku Smolíčka Pé - Damúza /16:00/

Pohádka s loutkami a živou hudbou pro malé diváky. Svět je jako gramofonová deska a otázkou je, do jaké dráhy se jehla zarazí. Když k Jeskyňkám, tak jste Smolíček… Však to znáte, poslouchat rodiče je někdy těžké, zvlášť když je táta jelen. Ke všemu trochu staromódní, který neumí připravit pořádnou oslavu s tancem a dortem. Koho by bavilo být na své narozeniny sám? A Jeskyňky jsou tak dobré tanečnice, ach…

Balaton 1982 /17:00/

Interaktivní non-verbální pouliční divadlo na šlapadle s trochou nostalgie a satiry. Vítejte v roce 1982. Jezero Balaton je rájem rekreantů ze zemí Východního bloku a jeho smutné vody mají být náhradou moře i oceánu pro lidi ze socialistických zemí. Malý satirický exkurz do uniformní doby, hudby a módy let osmdesátých. Vodní kolo se plaví na vlnách humoru a situačních gagů. Doba je divná, ale žít se musí. Nekem a Balaton a riviéra!

Dřevěná dílna Báry Hubené

Tvořivá dílna výtvarnice Báry Hubené v rámci cirkusového odpoledne festivalu Rozmarné léto. Vyrobte si ze dřeva kytaru, fotoaparát nebo lodičku a staňte se kapitánem vlastní letní lodi.

Během celého odpoledne bude otevřena výstava Muž, který zastavil čas, kterou můžete navštívit s 50% slevou.